Van afgelopen19 mei

Het was een zeer informatieve bijeenkomst in het Veerhuis waar verteld werd over de plannen voor de nieuwbouw aan de Tulpstraat ( Floraschool ). Eva Stache (architect) presenteerde de tekeningen en ze voerden leuke gesprekken met de bezoekers over de nieuwbouw (hergebruik van de floraschool). Afgelopen maandag 14 maart was de eerste mijlpaal bereikt met Ecohof Noorderveer. De koopontwikkelovereenkomst voor de grond in de Tulpstraat Wormerveer, waar duurzaam gebouwd en en gewoond gaat worden, werd ondertekend. Met wethouder Wessel Breunesse, directeur Harry Platte (Parteon) en heel veel toekomstige bewoners. Een heugelijk gebeurtenis!

Ecohof Noorderveer is een bijzonder project waarbij van circulaire bouwtechnieken gebruik gemaakt gaat worden.

Duurzaam
Bewust leven, zuinig omgaan met natuurlijke hulpbronnen, minder belasting voor de aarde.

Circulair
Hergebruik en gebruik van natuurlijke materialen, circulaire bouwtechnieken, duurzame energievoorzieningen, bewust watergebruik.

Diversiteit
Circa 23 woningen: koop en huur, mix van jong, oud, gezin en alleenstaand.

Wil u meer informatie dan kunt u de website bezoeken van Ecohof Noorderven, KLIK HIER

Categories: Nieuws